Trudon riboto leidimo "Fir" žvakė


Sužvarbusioje nuo šalčio rankutėje ji tvirtai kažką spaudė. Žydros, kaip giedras dangus, akys žvelgė į tolį. Ji tylėjo ir laukė. Laukiau ir aš. Praėjo ne viena valanda, tačiau maža, angeliško grožio mergaitė stovėjo kaip sustingusi. Pamažu pradėjo kristi snaigės. Aš užmerkiau akis ir įkvėpiau įsiviešpatavusios paslapties. Kvėpuoti darėsi sunku, mintys sukosi kartu su vis stiprėjančiu vėju. 

Akimirką pajutau mažą rankutę savo delne. 

Kai atmerkiau akis, krentančios snaigės baigė užkloti sniege paliktas nedidelių batukų žymes.

Oras buvo kitoks - pilnas paslapties ir stebuklingos miško gaubiamos magijos. Atgniaužusi suspaustą delną išvydau ją - nesuskaičiuojamą galybę norų, svajonių ir paslapčių mačiusią apyrankę. Ant apyrankės kabančių įvairiausių medalionų buvo ir tas, kuris visada primindavo ją...


Trudon išskirtinė kolekcija, kurios įkvėpimo šaltinis siekia šimtmečius. Tai apyrankės su suasmenintų pakabukų įdėja, tapusios elegantišku aksesuaru valdant karalienei Viktorijai. Karalienė ir pati nešiojo tokias apyrankes su daugybe mažų, svarbias akimirkas įprasminančių medalionų.

Trudon riboto leidimo žvakė "Fir" kviečia nustebinti ir dovanoti magija kvepiančią šventę, kupiną paslapčių, prisiminimų ir svajonių. 


Kvapų piramidė

Viršutinės natos: Oda, Sibirinė pušis, Eglė

Širdies natos: Kiniškas kedras, Gajac mediena, Mira

Bazinės natos: Ispaniškas švitrūnas, Smilkalai, Pačiulis

Kita informacija:

Svoris: 270g

Degimo laikas: 55 iki 60 h

Išmatavimai:  aukštis: 10,5 cm Ø: 9 cm


Tinka:

·       Išskirtinė dovana kiekvienam, supakuota nuostabaus grožio žalioje, su aukso detalėmis, dėžutėje

 

Patalpos:

·       Svetainė

·       Namų biblioteka

·       Darbo kabinetas

·       Miegamasis

99.00€