Candelaria Blog'as

CANDELARIA Home Fragrances Boutique - PRADŽIA...

“Kartais sunku tiksliai prisiminti žaižaruojančius sietynus, nuostabius baldus, kilimus, bet į atmintį tarsi įstringa prisiminimas apie kvapą. Kvapą, kuris yra tarsi mūsų namų/erdvių vizitinė kortelė ir pirmas įspūdis.

 

Pirmas ir dažnu atveju ypač svarbus, nes jis kalba apie mus, tokius, kokie iš tikrųjų esame. Uoslės neapgausi nei su per ankštais bateliais, nei su dirbtine šypsena.

Kvapas – tai yra tai, kas mes esame, kuo gyvename, kuo tikime. Kvapas – tai mūsų pasaulėžiūra, laisvė. Apie namus ir ten gyvenančius žmones jis gali pasakyti daug daugiau nei galite įsivaizduoti” – sako Agnė, Candelaria Home Fragrances Boutique specializuotos žvakių ir namų kvapų parduotuvės įkūrėja.

 

Tad Candelaria Home Fragrances Boutique istorija ir prasidėjo nuo kvapo.

 

“Suderinti besąlygišką kokybę ir vizualą; naujausias tendencijas su klasika; natūralumą su geriausių parfumerių darbais ir svarbiausia, kad Candelaria Home Fragrances Boutique gyventų tik tie produktai, kuriais TIKIU ir naudoju pati.” – sako Agnė.

Atstovaujame tokius pasaulyje pripažintus gamintojus kaip:  Cire Trudon, kurio istorija prasidėjusi dar 1643 metais kartu su pirmu klientu Napoleon’u; Baobab Collection, kurie rinkoje diktuoja namų kvapų/žvakių naujausias, nuo mados podiumų neatsiejamas, tendencijas; Carriere Freres, kurie savo istoriją pradėjo dar 1884 metais ir kalbantys natūralių augalų kalba; Kobo Pure Soy, kur susilieja dvi rodos nesuderinamos kultūros: amerikiečių ir japonų; Ester&Erik, kurių stalo žvakės karaliauja nuo aukščiausio rango renginių iki jaukių šeimyninių vakarienių; Voluspa, Hypsoe kt.

 

Candelaria Home Fragrances Boutique – tai vieta, kurioje laukiame kiekvieno Jūsų tam, kad net mažiausias kambarys virstų rūmais, o įteikta dovana pradžiugintų kiekvieną nuoširdžiausia šypsena._______________________

SENIAUSIAS PASAULYJE ŽVAKIŲ GAMINTOJAS, KURIO KLIENTAS BUVO NET PATS NAPOLEONAS I-asis

Argi ne kiekvienas mūsų norėtų gyventi taip, kaip nuo Niujorko iki Paryžiaus stilių diktuojantys kosmopolitai? Taip, kad vos pravėrus apartamentų duris, užuostumėte neįkyrų ir labai malonų kvapą. O jei pastarasis dar ir interjero detalė, pasakojanti seniausio pasaulyje žvakių gamintojo Cire Trudon istorijas?

Nors Lietuvos rinka palyginti yra dar labai jauna, džiugu, kad ji dideliais žingsniais vejasi likusią Europą ir Vakarus. Tai rodo ne tik finansiniai, politiniai bet ir kultūriniai aspektai, kuriems įtaką daro mūsų šalies gyventojų besiplečiantis akiratis, žingeidumas, augantys poreikiai bei vakarėjantis gyvenimo būdas.

„Džiaugiamės, kad pagaliau ne tik nišinė kūno parfumerija prieinama Lietuvoje, bet ir namų kvapų rinkoje jau galime pasiūlyti prekinį ženklą, kurį rastumėte beveik visų pasaulio stiliaus ikonų namuose“ – šypsodamasi sakė Agnė Sakalauskaitė „Candelaria Home Fragrances Boutique“ įkūrėja pridurdama, kad „šį vardą žino kiekvienas vertinantis prabangą ir kokybę“.

Cire Trudon istorija siekia XVIIa. Tai seniausias pasaulyje žvakių gamintojas, unikalus savo istoriškumu ir išlaikytomis tradicijomis, nebyliai pasakojančiomis apie renesanso laikus ir bažnyčios svarbą tuometiniame laikotarpyje.  Gaminamoms žvakėms išskirtinumo teikė tai, kad joms pagaminti buvo naudojamas bičių vaškas, o žvakes gaminantys meistrai su pasididžiavimu save laikė bitėmis ir laikėsi minties, kad „Doe regique laborant“ (aut. past. iš lotynų k. „Visos bitės dirba Dievui“). Kiekviena žvakė su didžiuliu kruopštumu rankomis būdavo išpilstoma ir stingdinama ant saulės, kad išgauti kiek įmanoma šviesesnę vaško spalvą. Dėl savo ilgo ir švaraus degimo šios žvakės jau XVII a. buvo laikomos prabangos preke, kurią ypač vertino tiek karaliai, tiek tuo metu aukštinama bažnyčia, kuriai dedikuota „Spiritus Sancti“ („Šventoji dvasia“) smilkalų aromato žvakė yra gaminama iki šiol.

Visi Cire Trudon produktai yra sukurti vertinantiems laikui nepavaldžią istoriją, pasakojamą per žvakių kvapus sukurtus geriausių parfumerių.  Prisimenant net pirmuosius klientus, tokius kaip Napoleonas I-asis ir jo sūnus, kuriam tik gimus tėvas padovanojo Cire Trudon žvakę su nepriekaištinga iki šių dienų išlaikyta kokybe atlaikiusia tiek Prancūzijoje vykusias revoliucijos, tiek daugelį žvakių gamintojų pražudžiusį elektros išradimą.

„Šių dienų kontekste šis, seniausias pasaulyje žvakių gamintojas, gimęs Prancūzijoje yra puikiai žinomas ir itin vertinamas visame pasaulyje. Nors nuo pirmosios bičių vaško žvakės pagaminimo prabėgo jau daugiau nei 300 metų, Cire Trudon sugebėjo išlaikyti vertybes, kurias pasitelkdami geriausius Paryžiaus parfumerius toliau kuria pačioms kaprizingiausioms nosims.

Tai nuostabi dovana kiekvienam, galinti gyvenimo akimirkas paversti prabangiomis, tapti įkvėpimu jauniesiems kuriant savo unikalias namų istorijas bei išskirtinumas jūsų verslo partnerių, vadovų akyse.“ – savo patirtimi apie jau ne vieno kliento simpatijas pelniusio Cire Trudon prekinio ženklo produktus pasidalino Agnė “Candelaria Home Fragrances Boutique” įkūrėja._______________________

PENKIOS TAISYKLĖS, KURIAS PRIVALO ŽINOTI KIEKVIENAS AROMATINIŲ ŽVAKIŲ GERBĖJAS

Vėstant orams, bei už lango dažniau pasirodant lietui, taip ir norisi susikurti žvakių šviesos skleidžiamą jaukumą ir aromato kuriamą atmosferą namuose. Tad jeigu jau įsigijote kokybišką kvepiančią žvakę, į ką svarbiausia yra atkreipti dėmesį deginant žvakes, esančias stiklo/metalo induose?

Pirma, pati svarbiausia taisyklė, tai niekada neužgesinti žvakės tol, kol vaško paviršius pilnai neišsilydis. Ir visai nesvarbu, ar kvepiančią žvakę deginate pirmą, antrą ar trečią kartą. Tolygiai išsilydęs vaškas, padės išvengti dažnai žvakėse susidarančio “tunelio” efekto, kuris be negražaus vizualo dar ir gerokai sutrumpins Jūsų kvepiančios žvakės degimo laiką.

Antra, ne ką mažiau svarbi taisyklė - tai žvakės deginimo laikas. Aukštos kokybės kvepiančių žvakių gamintojai visada informuoja apie optimaliausią žvakės deginimo laiką po vaško išsilydimo. Kalbant apie standartinio dydžio 200-300g žvakes, bendra taisyklė būtų tokia, jog po vaško išsilydimo niekada nedeginti kvepiančios žvakės ilgiau nei 2-3 valandas. Taip Jūsų žvakė degs tiek, kiek ir nurodo gamintojas.

Trečia taisyklė – karpyti žvakės dagčius, nes taip išvengsite žvakės “rūkimo” ir nešvarių indo sienelių. Svarbiausia atkreipti dėmesį, kad kvepiančios žvakės dagtis būtų patrumpintas tik tiek, kiek reikia, t.y. nukerpamas ant dagčio viršaus susidaręs “angliukas” ir jokiais būdais pastarasis nepaliekamas vaške. Tam, kad išvengti tokių atsitikimų, rekomenduojame naudoti specialias žvakių dagčių žirkles, kurios turi specialią “lėkštutę” apsaugoti, kad dagčio galiukas neatsidurtų vaške.

Ketvirta taisyklė – negesinti žvakės užpučiant, o tam naudoti ne “varpelį”, bet specialią priemonę skirtą dagčiui panardinti į vašką ir iškelti atgal. Naudodami tinkamą priemonę žvakei užgesinti, išvengsite galimo paviršių aptaškymo vašku ir svarbiausia nesugadinsite aromato, užpučiamo dūmo kvapu.

Penkta taisyklė skirta jeigu planuojate ilgesnį laiką nedeginti kvepiančios žvakės, nes būsite išvykę, tuomet būtinai nepamirškite nuostabiausio išradimo  ir gražios interjero detalė – stiklo dangčio, kuris apsaugos Jūsų kvepiančią žvakę nuo dulkių, kurios vėliau deginant žvakę gali sugadinti jos aromatą.

Pagrindinėmis penkiomis taisyklėmis, kad žvakės kuriamas jaukumas ir skleidžiamas aromatas džiugintų kuo ilgiau, pasidalino specializuoto Candelaria Home Fragrances Boutique salono įkūrėja Agnė Sakalauskaitė, pridurdama, kad kvepianti žvakė nėra skirta neutralizuoti nepageidaujamiems kvapams, o gražiausiai aromatas visada išsiskleis išvėdintoje patalpoje._______________________

NAMŲ KVAPAI: PURŠKIAMI AR SU LAZDELĖMIS. KĄ PASIRINKTI?

JEIGU norisi, kad aromatas Jus lydėtų nuo ryto iki vakaro ir nebereikėtų apie jį galvoti, tuomet namų kvapai su lazdelėmis turėtų būti pirmas pasirinkimas.

 

✔️niekada neturėjote jokio namų kvapo ar esate ypatingai jautrūs nuolatos patalpoje esančiam aromatui, tuomet mūsų rekomenduojamas pasirinkimas – purškiami namų kvapai. Pastarasieji, priklausomai nuo gamintojo, patalpoje išsilaikys nuo poros valandų iki visos dienos! 

 

SVARBU: purškiamiems namų kvapams ypač galioja taisyklė – mažiau yra daugiau. Priklausomai nuo patalpos dydžio – pora paspaudimų ir leiskite aromatui pasklisti patalpoje. Esant kvapo trūkumui, geriau pakartokite papurškimą, nei vėdinkite namus nuo per didelio kiekio aromato. Visada purškite tik į ✔️viršų!

 

✔️Jūsų namuose jau naudojami namų kvapai su lazdelėmis, tačiau kartais norisi mylimus aromatus justi dar suintensyviau? O galbūt laukiate svečių ir reikia susikurti išskirtinę namų emociją? Šią problemą būtent puikiai išspręs purškiamas kvapas arba alternatyvus pasirinkimas – kvepianti žvakė.

 

Dažnai klausiate ar galima naudojant šiuos abu produktus, bet renkantis skirtingus aromatus? TAIP ir net daugeliu atvejų labai rekomenduojame, nes savotiškas aromatų sumaišymas patalpoje sukuria iš tiesų unikalius olfaktorinius atradimus.

 

Tik nepamirškite, jog miksuoti reikėtų tarpusavyje derančias kvapų grupes. _______________________

PENKIOS SITUACIJOS KAI KVEPIANTI ŽVAKĖ DEGINAMA NETAISYKLINGAI

✔️Nepalikite kvepiančios žvakės degti LABAI ILGAI

 SPRENDIMAS: Nedeginkite žvakės gerokai ilgiau nei kad rekomenduoja konkretus gamintojas, nes dagtis gali tapti nestabili, o žvakė pradėti rūkti. NIEKADA nepalikite žvakės be priežiūros.

 

✔️DEGINATE LABAI trumpai, neleisdami žvakės vaško paviršiui pilnai išsilydyti

SPRENDIMAS: visada išlaukite, kol žvakės vaško paviršius pilnai išsilydis – taip išvengsite „tunelio“ efekto, kuris sumažins Jūsų žvakės degimo laiką. Vaškas turi „atmintį“, tad pradėjus netaisyklingai deginti, žvakė būtinai tai prisimins. Juk Jūs to nenorite?

 

✔️NEKARPOTE žvakės dagčių

SPRENDIMAS: BŪTINAI nukirpkite deginimo metu ant dagties galiuko susidariusį „angliuką“ – žvakė degs „ramiai“, nebus rūkimo ir  vaško paviršius bei indo sienelės bus švarios. Dagtį trumpinkite specialiomis žvakėms skirtomis žirklėmis ir tik vaško paviršiui pilnai atvėsus.

 

✔️Žvakes UŽPŪČIATE

VIENINTELIU ATVEJU siūlome pūsti žvakes, jei pastarosios yra ant Jūsų gimtadienio torto.

Na, o jei jau pastarosios kitos paskirties, tuomet SPRENDIMAS: BŪTINAI naudokite specialiai žvakių užgesinimui skirtus aksesuarus

 

✔️savo mylimiausią žvakę sudeginate IKI PASKUTINIO vaško milimetro 

Tikrai pažįstamas jausmas, kai aromatą įsimyli taip, kad net pamiršti paskutinę taisyklę, kad NIEKADA negalima deginti žvakės iki paskutinio vaško lašelio. Saugumas visada svarbiausia. Stipriai įkaitęs kvepiančios žvakės stiklinis indas gali trūkti!_______________________
ŠVENTŲ KALĖDŲ BELAUKIANT

Artėjant gražiausioms metų šventėms, neišvengiamai pradedame galvoti apie dovanas. Dovanas, kuriomis norisi nudžiuginti ir parodyti išskirtinį dėmesį. Ir visai nesvarbu, kiek artimi esate su žmogumi, kuriam skirta dovana, neišvengiamai visi norime, kad dovana padarytų įspūdį, nustebintų ir būtų asmeniška. Žvakės ar namų kvapai gali būti labai asmeniška ir išskirtinė dovana, kuri subtiliai parodys, kiek gerai pažįstate tą žmogų, net jei taip ir nėra. Svarbiausia tinkamai pasiruoštiJuk žvakės bei namų kvapai yra vienos iš dovanų, kurios sukuria jaukumą ir šventinę nuotaiką, leidžia atsipalaiduoti, puošia interjerą ir, svarbiausia, visada nudžiugina. 

 

Tačiau yra kelios rekomendacijos kurių reikėtų laikytis renkantis žvakę ar namų kvapą šventinei dovanai:


  • NIEKADA nepirkite masinių, „ant kiekvieno gatvės kampo“ esančių produktų. Jūsų tikslas padaryti šventę. Juk penkios to paties gamintojo verbenos kvapo žvakės ar namų kvapai, tikrai nepadės dovanos gavėjui pasijausti išskirtiniam. 
  • BŪTINAI papasakokite parduotuvės konsultantui apie žmogų, kuriam bus skirta dovana. Nesijauskite nepatogiai, jei galite kartais apibūdinti tik žmogaus išorę, charakterį. Patikėkite, profesionalai turi nemažai triukų, kaip Jums padėti išrinkti dovaną. 
  • DOVANA pradėkite rūpintis iš anksto, nes kaip taisyklė likus porai savaičių iki švenčių parduotuvių asortimentai siaurėja, o ypač jei renkatės iš limituotų produktų linijų. Tai galioja ir perkant internetu.
  • NUSISTATYKITE dovanojamos žvakės ar namų kvapo biudžetą, tai sutaupys Jūsų brangaus laiko ir kartu neapkraus Jūsų uoslės visu asortimentu.
  • IR SVARBIAUSIA, jei dvejojate tarp kelių Jums rekomenduotų produktų – išeikite porai minučių į lauką, įkvėpkite gryno oro, kuris leis uoslei pailsėti. Pamatysite, kad grįžus sprendimas ateis savaime.