Candelaria Blog'as

CANDELARIA Home Fragrances Boutique - PRADŽIA...

“Kartais sunku tiksliai prisiminti žaižaruojančius sietynus, nuostabius baldus, kilimus, bet į atmintį tarsi įstringa prisiminimas apie kvapą. Kvapą, kuris yra tarsi mūsų namų/erdvių vizitinė kortelė ir pirmas įspūdis.

 

Pirmas ir dažnu atveju ypač svarbus, nes jis kalba apie mus, tokius, kokie iš tikrųjų esame. Uoslės neapgausi nei su per ankštais bateliais, nei su dirbtine šypsena.

Kvapas – tai yra tai, kas mes esame, kuo gyvename, kuo tikime. Kvapas – tai mūsų pasaulėžiūra, laisvė. Apie namus ir ten gyvenančius žmones jis gali pasakyti daug daugiau nei galite įsivaizduoti” – sako Agnė, Candelaria Home Fragrances Boutique specializuotos žvakių ir namų kvapų parduotuvės įkūrėja.

 

Tad Candelaria Home Fragrances Boutique istorija ir prasidėjo nuo kvapo.

 

“Suderinti besąlygišką kokybę ir vizualą; naujausias tendencijas su klasika; natūralumą su geriausių parfumerių darbais ir svarbiausia, kad Candelaria Home Fragrances Boutique gyventų tik tie produktai, kuriais TIKIU ir naudoju pati.” – sako Agnė.

 

Atstovaujame tokius pasaulyje pripažintus gamintojus kaip:  Cire Trudon, kurio istorija prasidėjusi dar 1643 metais kartu su pirmu klientu Napoleon’u; Baobab Collection, kurie rinkoje diktuoja namų kvapų/žvakių naujausias, nuo mados podiumų neatsiejamas, tendencijas; Carriere Freres, kurie savo istoriją pradėjo dar 1884 metais ir kalbantys natūralių augalų kalba; Kobo Pure Soy, kur susilieja dvi rodos nesuderinamos kultūros: amerikiečių ir japonų; Ester&Erik, kurių stalo žvakės karaliauja nuo aukščiausio rango renginių iki jaukių šeimyninių vakarienių; Voluspa, Hypsoe kt.

 

Candelaria Home Fragrances Boutique – tai vieta, kurioje laukiame kiekvieno Jūsų tam, kad net mažiausias kambarys virstų rūmais, o įteikta dovana pradžiugintų kiekvieną nuoširdžiausia šypsena._______________________

Seniausias pasaulyje žvakių gamintojas, kurio klientas buvo net pats Napoleonas I-asis

Argi ne kiekvienas mūsų norėtų gyventi taip, kaip nuo Niujorko iki Paryžiaus stilių diktuojantys kosmopolitai? Taip, kad vos pravėrus apartamentų duris, užuostumėte neįkyrų ir labai malonų kvapą. O jei pastarasis dar ir interjero detalė, pasakojanti seniausio pasaulyje žvakių gamintojo Cire Trudon istorijas?

Nors Lietuvos rinka palyginti yra dar labai jauna, džiugu, kad ji dideliais žingsniais vejasi likusią Europą ir Vakarus. Tai rodo ne tik finansiniai, politiniai bet ir kultūriniai aspektai, kuriems įtaką daro mūsų šalies gyventojų besiplečiantis akiratis, žingeidumas, augantys poreikiai bei vakarėjantis gyvenimo būdas.

„Džiaugiamės, kad pagaliau ne tik nišinė kūno parfumerija prieinama Lietuvoje, bet ir namų kvapų rinkoje jau galime pasiūlyti prekinį ženklą, kurį rastumėte beveik visų pasaulio stiliaus ikonų namuose“ – šypsodamasi sakė Agnė Sakalauskaitė „Candelaria Home Fragrances Boutique“ įkūrėja pridurdama, kad „šį vardą žino kiekvienas vertinantis prabangą ir kokybę“.

Cire Trudon istorija siekia XVIIa. Tai seniausias pasaulyje žvakių gamintojas, unikalus savo istoriškumu ir išlaikytomis tradicijomis, nebyliai pasakojančiomis apie renesanso laikus ir bažnyčios svarbą tuometiniame laikotarpyje.  Gaminamoms žvakėms išskirtinumo teikė tai, kad joms pagaminti buvo naudojamas bičių vaškas, o žvakes gaminantys meistrai su pasididžiavimu save laikė bitėmis ir laikėsi minties, kad „Doe regique laborant“ (aut. past. iš lotynų k. „Visos bitės dirba Dievui“). Kiekviena žvakė su didžiuliu kruopštumu rankomis būdavo išpilstoma ir stingdinama ant saulės, kad išgauti kiek įmanoma šviesesnę vaško spalvą. Dėl savo ilgo ir švaraus degimo šios žvakės jau XVII a. buvo laikomos prabangos preke, kurią ypač vertino tiek karaliai, tiek tuo metu aukštinama bažnyčia, kuriai dedikuota „Spiritus Sancti“ („Šventoji dvasia“) smilkalų aromato žvakė yra gaminama iki šiol.

Visi Cire Trudon produktai yra sukurti vertinantiems laikui nepavaldžią istoriją, pasakojamą per žvakių kvapus sukurtus geriausių parfumerių.  Prisimenant net pirmuosius klientus, tokius kaip Napoleonas I-asis ir jo sūnus, kuriam tik gimus tėvas padovanojo Cire Trudon žvakę su nepriekaištinga iki šių dienų išlaikyta kokybe atlaikiusia tiek Prancūzijoje vykusias revoliucijos, tiek daugelį žvakių gamintojų pražudžiusį elektros išradimą.

„Šių dienų kontekste šis, seniausias pasaulyje žvakių gamintojas, gimęs Prancūzijoje yra puikiai žinomas ir itin vertinamas visame pasaulyje. Nors nuo pirmosios bičių vaško žvakės pagaminimo prabėgo jau daugiau nei 300 metų, Cire Trudon sugebėjo išlaikyti vertybes, kurias pasitelkdami geriausius Paryžiaus parfumerius toliau kuria pačioms kaprizingiausioms nosims.

Tai nuostabi dovana kiekvienam, galinti gyvenimo akimirkas paversti prabangiomis, tapti įkvėpimu jauniesiems kuriant savo unikalias namų istorijas bei išskirtinumas jūsų verslo partnerių, vadovų akyse.“ – savo patirtimi apie jau ne vieno kliento simpatijas pelniusio Cire Trudon prekinio ženklo produktus pasidalino Agnė “Candelaria Home Fragrances Boutique” įkūrėja.


_______________________

Tarptautinė Boso Diena   

Šią šventę 1958 m. Ilinojaus valstijoje, JAV prekybos rūmuose, įregistravo Patricija Bays Haroski. Spalio 16-ąją ji pasirinko todėl, kad ši diena – jos tėčio gimtadienis, o ji tuo metu dirbo tėčio įmonėje sekretore. Taip atsirado Boso diena.

Nors Lietuvoje ši šventė švenčiama tik po nepriklausomybės atgavimo 1990 m., tačiau sutikite, kad kas kartą artėjant šiai dienai užverda diskusijos ir šnabždesiai biurų koridoriuose, kaip nustebinti bosą. Pripažinkite, atsitinka ir taip, kad kartais atidavę dovanos rinkimą į kolegos rankas, švelniai tariant sveikinimo akimirką pradedate mąstyti, kad jei šią akimirką atsivertų žemė, aš būčiau pirmas žmogus savanoriškai šokęs žemyn…

Tad, kad taip neatsitiktų, kelios įdėjos Jūsų visada skubančiam bosui/bosei iš tiesų maloniai nustebinti:

  • padovanokite “Talisman” automobilio kvapą, kuris taps savotišku kvapų ritualu kiekvieną kartą jam/jai vykstant į darbą, susitikimus ar namo. Ir svarbiausia, Jūsų įteikto Talismano nešama sėkmė jį/ją lydės kiekvieną dieną, primindama apie Jus – darbuotojus. Sukurtas Baobab Collection, gaminamas Šveicarijoje. Supakuotas į išskirtines juodas dėžutes, su specialiu, tvirtinimui skirtu, raišteliu. 
  • padovanokite Baobab Colllection namų kvapą su lazdelėmis, kuris puikuosis Jūsų vadovo/vadovės kabinete/namuose, skleisdamas malonų aromatą ir džiugindamas nuostabiu vizualu, o svarbiausia, visada bylos apie Jūsų puikų skonį.
  • padovanokite Cire Trudon, seniausio žvakių gamintojo, garsėjančio precizišku rankų darbu, kūrinį – Napoleon’o Bonapart’o vaško skulptūrą – žvakę, kuri bus nuostabi interjero detalė tiek Jūsų boso kabinete, tiek bibliotekoje. Tikrai nudžiuginsite bosą dievinantį istoriją ir klasiką.
  • padovanokite savo bosei Voluspa kokosų vaško žvakę, kuri, pažadame, savo jaukiu salstelėjusiu aromatu kiekvieną dieną pavers amžinu pavasariu.


_______________________

Penkios taisyklės, kurias privalo žinoti kiekvienas aromatinių žvakių gerbėjas

Vėstant orams, bei už lango dažniau pasirodant lietui, taip ir norisi susikurti žvakių šviesos skleidžiamą jaukumą ir aromato kuriamą atmosferą namuose. Tad jeigu jau įsigijote kokybišką kvepiančią žvakę, į ką svarbiausia yra atkreipti dėmesį deginant žvakes, esančias stiklo/metalo induose?

Pirma, pati svarbiausia taisyklė, tai niekada neužgesinti žvakės tol, kol vaško paviršius pilnai neišsilydis. Ir visai nesvarbu, ar kvepiančią žvakę deginate pirmą, antrą ar trečią kartą. Tolygiai išsilydęs vaškas, padės išvengti dažnai žvakėse susidarančio “tunelio” efekto, kuris be negražaus vizualo dar ir gerokai sutrumpins Jūsų kvepiančios žvakės degimo laiką.

Antra, ne ką mažiau svarbi taisyklė - tai žvakės deginimo laikas. Aukštos kokybės kvepiančių žvakių gamintojai visada informuoja apie optimaliausią žvakės deginimo laiką po vaško išsilydimo. Kalbant apie standartinio dydžio 200-300g žvakes, bendra taisyklė būtų tokia, jog po vaško išsilydimo niekada nedeginti kvepiančios žvakės ilgiau nei 2-3 valandas. Taip Jūsų žvakė degs tiek, kiek ir nurodo gamintojas.

Trečia taisyklė – karpyti žvakės dagčius, nes taip išvengsite žvakės “rūkimo” ir nešvarių indo sienelių. Svarbiausia atkreipti dėmesį, kad kvepiančios žvakės dagtis būtų patrumpintas tik tiek, kiek reikia, t.y. nukerpamas ant dagčio viršaus susidaręs “angliukas” ir jokiais būdais pastarasis nepaliekamas vaške. Tam, kad išvengti tokių atsitikimų, rekomenduojame naudoti specialias žvakių dagčių žirkles, kurios turi specialią “lėkštutę” apsaugoti, kad dagčio galiukas neatsidurtų vaške.

Ketvirta taisyklė – negesinti žvakės užpučiant, o tam naudoti ne “varpelį”, bet specialią priemonę skirtą dagčiui panardinti į vašką ir iškelti atgal. Naudodami tinkamą priemonę žvakei užgesinti, išvengsite galimo paviršių aptaškymo vašku ir svarbiausia nesugadinsite aromato, užpučiamo dūmo kvapu.

Penkta taisyklė skirta jeigu planuojate ilgesnį laiką nedeginti kvepiančios žvakės, nes būsite išvykę, tuomet būtinai nepamirškite nuostabiausio išradimo  ir gražios interjero detalė – stiklo dangčio, kuris apsaugos Jūsų kvepiančią žvakę nuo dulkių, kurios vėliau deginant žvakę gali sugadinti jos aromatą.

Pagrindinėmis penkiomis taisyklėmis, kad žvakės kuriamas jaukumas ir skleidžiamas aromatas džiugintų kuo ilgiau, pasidalino specializuoto Candelaria Home Fragrances Boutique salono įkūrėja Agnė Sakalauskaitė, pridurdama, kad kvepianti žvakė nėra skirta neutralizuoti nepageidaujamiems kvapams, o gražiausiai aromatas visada išsiskleis išvėdintoje patalpoje._______________________