Baobab Collection "Saint Tropez" rankų kremas 50 ml


Prekinis ženklas Baobab Collection savo sėkmę visada grindė dvejopa misija - aromatas ir produktas, kaip interjero objektas, privalo būti neatsiejamos dalys.

Baobab Collection išskirtinio dydžio žvakės ir namų kvapai jau seniai užsitarnavo klientų pasitikėjimą visame pasaulyje, tad pagaliau atėjo laikas atiduoti duoklę ir vonios kambariui, o tiksliau Jūsų kūnui.

Baobab Collection kūno priežiūros priemonių formulės buvo kurtos kartu su prancūzų laboratorija, kurios uždavinys buvo sukurti kasdieninius odos poreikius atliepiančias priemones, naudojant baobab vaisių veikliąsias medžiagas (sudėtinės dalys panašios į citrusinius vaisius, tačiau būtent baobab vaisių veikliosios medžiagos yra net šešis kartus koncentruotesnės), kurios pasižymi drėkinamosiomis ir lipidų kiekį papildančiomis savybėmis. 

Kuriant šią kosmetikos liniją buvo atsisakyta visų prieštaringai vertinamų ingredientų bei naudojami tik veganiški kvapai.

Paminėtina ir tai, kad visos aktyvios baobab vaisių sudedamosios dalys, esančios produktuose, gaunamos per sąžiningos prekybos tinklą Burkina Faso (Afrika).

Baobab Collection rankų kremas "Saint Tropez" 


Kvapas:

Čiobreliai, Bazilikas, Mėta


Kita informacija:

Svoris: 50 ml


Tinka: 

·       Kaip dovana kiekvienam

·       Kaip kasdieninė rankų priežiūros priemonė, patogiam nešiojimuisi su savimi

33.00€