L'Original Leather Collection "Amber Orange" automobilio kvapas (su 3 vnt papildymų)


"L'Original London" - tai prekinis ženklas gimęs Londone, kurio specializacija yra tik automobilių kvapai. Už šio prekinio ženklo "vairo" stovi išskirtinį skonį ir 20 metų patirtį "Dior" mados bei "Cartier" prabangiosios juvelyrikos  namuose sukaupusi moteris. 


"L'Original London" -tai prekinis ženklas, kuris kiekvieną Jūsų kelionę pavers absoliučiai nauja olfaktorine patirtimi.


Leather Collection "Amber Orange" automobilio kvapas - tai ant automobilio ventiliacijos angos tvirtinamas prabangus, oranžinės spalvos, odos spaustukas su 3 (to paties aromato) papildymais. Šio automobilio difuzoriaus dizainas yra meno kūrinys, kuris yra supakuotas dėžutėje su specialia pirštine, skirta juvelyrišku kruopštumu įdėti bei keisti papildymus. 


Tai daugiau nei išskirtinė dovana, kuri geba nustebinti prabanga ir kokybe nuo vizualo iki aromato.


Kvapų piramidė:

Viršutinės natos: Juodieji serbentai, Greipfrutas, Levanda

Širdies natos: Kvapieji šalavijai, Figa

Bazinės natos: Baltosios samanos, Santalmedis, Vetiverija


Kita informacija:

Kita:  Kvapas supakuotas į dėžutę. Rinkinyje yra vienas odinis, oranžinės spalvos spaustukas tvirtinamas ant ventiliacijos angos ir 3 to paties kvapo papildymai, kurių vieno užteks 2 - 3 mėnesiams. Pirštinė, skirta įdėti/keisti papildymams.

SVARBU: Automobilio kvapas nėra vienkartinis ir yra galimybė įsigyti papildymus. Kvapas geriausiai skleidžiasi pučiant karšto oro srovę. Taip pat esant poreikiui intensyvesnio aromato, rekomenduojame įsigyti papildomą spaustuką (visi aromatai sukurti taip, kad būtų galima vienu metu naudoti skirtingus aromatus). 


Tinka:

·       Kaip prabangi verslo, įvairių progų dovana.

  

Patalpos:

·       Automobilis

89.00€