Balmain x Trudon žvakė


Išskirtinė NAUJIENA -  tai itin riboto leidimo ir pristatoma tik Balmain prekės ženklo kūrybos direktoriaus Olivier Rousteing atsirinktose vietose žvakė.


Sukurta dviejų istorinių namų, bendradarbiaujant su Robertet parfumere Emilie Bouage, Balmain x Trudon žvakė sužavės kiekvieną, kuris neabejingas jau ikoniniu tapusiam "Ernesto" aromatui.


Kas bendro tarp "Ernesto" žvakės ir Olivier Rousteing? Ogi tai, kad šis Cire Trudon aromatas jau seniai yra Balmain kūrybos direktoriaus mėgstamiausias ir tvyrantis jo biure, studijoje, namuose, taip pat visame pasaulyje esančiose Balmain parduotuvėse.


Tačiau tik neapsigaukite, nes Balmain x Trudon žvakės aromatas - tai tik evoliucija jau pažįstamo "Ernesto" kvapo, kuris perteikiamas per išskirtinį Balmain mados namų braižą.


Balmain x Trudon žvakės vizualas - tai tarsi aliuzija į Paryžiuje vykstančių Balmain kolekcijų pristatymus, persipinančius nuo žėrinčios prabangos iki paties O. Rousteing dievinamų marinistinių motyvų.


Siekiant geriausiai atspindėti ilgą Balmain mados namų paveldą, žvakės etiketė buvo atspausdinta ant auksinės folijos ir rankomis klijuojama tiesiai ant stiklo indo. 


Kalbama, kad stilingoji Balmain x Trudon žvakė jau dabar tituluojama metų "must have"!

 

Kvapų piramidė

Viršutinės natos: Bergamotė, Kedras, Greipfrutas, Romas

Širdies natos: Oda, Prieskoniai, Samanos, Rožė, Tabakas

Bazinės natos: Švitrūnas, Muskusas, Pačiulis

Kita informacija:

Svoris: 270g

Degimo laikas: 55 iki 60 h

Išmatavimai:  aukštis: 10,5 cm Ø: 9 cm


Tinka:

·       Išskirtinė dovana sau ir kiekvienam 

 

Patalpos:

·       Svetainė

·       Namų biblioteka

·       Darbo kabinetas

·       Miegamasis

130.00€