Riboto leidimo Trudon "The Spirit of Water" žvakė

3 metai, 3 parfumeriai kartu su 2 pasaulyje pripažintais savo sričių guru: 380 metų jubiliejų švenčiančiu Trudon bei pasauline arbatos meistre Yu Hui Tseng. 

Tai tarsi trejybė, nes be vienos nebūtų kitų. Visas jas jungia vanduo, nes jis - arbatos kūnas, o jo siela - arbata. Ši trijų žvakių kolekcija buvo kuriama net trejus metus. Tai vienintelės moters, iš dešimties pasaulyje pripažintų arbatos meistrų, asmeninė kelionė per pojūčius: sustabdant laiką, išgirstant tylą ir nusikeliant į slaptą vidinį pasaulį.


Pirmoji, nuo kurios prasideda kolekcija, žvakė pavadinimu "L’Esprit de l’Eau" arba "The Spirit of Water" įkūnija paslaptingą vandenį, persmelktą smilkalų natomis. 

Aromatas sukurtas parfumerio Benoist Lapouza, sujungiant mineralinius akordus per skaidrų vandenį, slystantį kalnų uolomis, paliečiantį sumedėjusio kedro su kiparisu šakas ir tarsi nutekantį aštriomis pipirų bei kadagio uogų natomis. 


Maitre Tseng x Trudon žvakė "L'Esprit de L'Eau" - tai filosofija, ieškant gamtos įkvėpimo dvasiniam gyvenimui.


Mažos, tačiau svarbios detalės: kiekvienos žvakės dėžutė yra apjuosta ryžių popieriaus juosta, ant kurios nuo viršaus žemyn yra užrašyti: žvakės pavadinimas Kinų kalba, Prancūzų kalba, bei pačioje apačioje Master Tseng logotipas. Tokią pačią juostelę rasite ir ant pačios žvakės nugarėlės. Ant dėžutės esantis Trudon herbas yra išgraviruotas karštu aukso spalvos rašalu. Akyliausi tikrai pastebės, kad net ir Trudon logotipas yra kitoks - dėl jame paslėptos žinutės Jums...


Uždekite žvakę ir išgirskite ją.


Kvapų piramidė:

Viršutinės natos: Somalio smilkalai, Kadagys, Madagaskaro juodieji pipirai

Širdies natos: Skaidrios jazminų natos, Mineralinės natos, Jazminas

Bazinės natos: Baltojo vilkdalgio natos, Kedras, Kiparisas


Kita informacija:

Svoris: 270g

Degimo laikas: 55 iki 60 h

Išmatavimai:  aukštis: 10,5 cm Ø: 9 cm

 

Tinka:

·       Išskirtinė dovana kiekvienam ieškančiam ramybės, atsipalaidavimo, tylos

·       Kaip dovana arbatos entuziastams 

 

Patalpos:

·       Svetainė

·       Miegamasis

·       Biuras

·       Vonios kambarys

115.00€