Riboto leidimo Trudon "Under a Sky of Petals" žvakė


3 metai, 3 parfumeriai kartu su 2 pasaulyje pripažintais savo sričių guru: 380 metų jubiliejų švenčiančiu Trudon bei pasauline arbatos meistre Yu Hui Tseng. 

Tai tarsi trejybė, nes be vienos nebūtų kitų. Visas jas jungia vanduo, nes jis - arbatos kūnas, o jo siela - arbata. Ši trijų žvakių kolekcija buvo kuriama net trejus metus. Tai vienintelės moters, iš dešimties pasaulyje pripažintų arbatos meistrų, asmeninė kelionė per pojūčius: sustabdant laiką, išgirstant tylą ir nusikeliant į slaptą vidinį pasaulį.


Antroji žvakė, kuria tęsiama kolekcija - tai "Sous un Ciel de Petales" arba "Under a Sky of Petals" - įkūnija bėgantį šlaitais vandenį, kuris paliesdamas pirmuosius gėlių žiedus virsta kvapų debesimi.


Aromatas sukurtas parfumerio Vincent Ricord, kuriame virtuoziškai derinamos jazminų natos su gaivia bergamote, sklandančios žiedų ore. Elegantiško "žemiškumo" žvakei suteikia  guaiac medienos ir smilkalų akordai. 


Maitre Tseng x Trudon žvakė "Sous un Ciel de Petales" - tai, anot Čingų dinastijos poemos, dangiškas slėnis, kurio egzistavimo atskleisti ne valia - jei tikiesi kada nors ten sugrįžti.


Mažos, tačiau svarbios detalės: kiekvienos žvakės dėžutė yra apjuosta ryžių popieriaus juosta, ant kurios nuo viršaus žemyn yra užrašyti: žvakės pavadinimas Kinų kalba, Prancūzų kalba, bei pačioje apačioje Master Tseng logotipas. Tokią pačią juostelę rasite ir ant žvakės nugarėlės. Ant dėžutės esantis Trudon herbas yra išgraviruotas karštu aukso spalvos rašalu. Akyliausi tikrai pastebės, kad net ir Trudon logotipas yra kitoks - dėl jame paslėptos žinutės.


Uždekite žvakę ir pajauskite tėkmę.


Kvapų piramidė:

Viršutinės natos: Italijos bergamotė, Italijos citrina, Kvapusis kanaris

Širdies natos: Egipto jazminų absoliutas, Stambiažiedžių jazminaičių absoliutas

Bazinės natos: Guaiac mediena,  Frankincenso aliejus, Muskusas

Kita informacija:

Svoris: 270g

Degimo laikas: 55 iki 60 h

Išmatavimai:  aukštis: 10,5 cm Ø: 9 cm

 

Tinka:

·       Išskirtinė dovana kiekvienam ieškančiam ramybės, atsipalaidavimo, tylos

·       Kaip dovana arbatos entuziastams 

 

Patalpos:

·       Svetainė

·       Miegamasis

·       Biuras

·       Vonios kambarys

115.00€