Carriere Freres "Lavender" mažų erdvių kvapas


Ji dar vadinama "tikra levanda" ir auga pietų Prancūzijos kalnuose, nuspalvindama juos tamsiai violetine spalva. Jos eterinis aliejus puikiai valo namų orą, suteikdamas jaukumo jausmą. Tai ypač tikras levandų aromatas, kuris subtiliai užpildys Jūsų namų nedideles erdves, tokias kaip: drabužinės, spintos, rūbų stalčiai. 


Taip pat Carriere Freres mažų erdvių kvapas "Lavender" yra nepakeičiama, skleidžianti natūralų aromatą priemonė prieš kandžius!


Carriere Freres "Lavender" mažų erdvių kvapas pagamintas iš 100 % ekologiškų rapsų vaško bei natūralių džiovintų levandų. Ant paletės, esantiems kaspinėliams naudojamos tik 100 % medvilnės juostelės. Kiekviena botaninė paletė yra rankų darbo ir pagaminta Normandijoje esančiame Carriere Freres fabrike.


Kvapų grupė: Gėlės

Kvapas: Levanda


Kita informacija:

Kiekis dėžutėje: 2 vnt

Kvapo išmatavimai (be dėžutės, vieneto): aukštis: 1 cm, Ø: 8,7 cm

Kvapo sklidimo trukmė: iki 6 mėnesių

Svarbu: Laikyti atokiau nuo lengvai užsiliepsnojančių šaltinių. Vengti tiesioginio sąlyčio su audiniais. Dedant į rūbų stalčius rekomenduojame lengvai įvynioti į šilko popierių. Nenaudoti jokiems kitiems tikslams, išskyrus tuos, kuriems yra skirtas šis produktas.

47.00€