Trudon "La Promeneuse" kvapų difuzorius


Yra dalykų, kurių paprasčiausiai negalima lyginti, nors teoriškai tai lyg ir tas pats daiktas, bet... 


... 1643 metais Saint Honore gatvėje prasidėjusi Trudon istorija, išlaikiusi karališką prekės ženklo ir dizaino jausmą, šiandien yra lyginama, tačiau ne su kitais gamintojais, o su meno kūriniais, kuriems kuklumas tiesiog netinka...


Vienas tokių kūrinių – "La Promeneuse" – tai kvapų difuzorius arba nesikuklinant, tai gražiausias, kokį tik teko matyti, difuzorius. 

Sukurtas specialiai Trudon namams Pauline Deltour, jis primena žibintą. Kiekviena detalė: nuo matinės žalvarinės konstrukcijos, rankų darbo alyvuogių spalvos stiklo, keramikos pagrindo, iki žalvarinio šaukštelio su rankų darbo vaško kamėjomis, paverčia namų interjerą daugiau nei išskirtiniu.

 

Kita informacija:

Į komplektą su “La Promeneuse” įeina: 4vnt vaško kamėjų: Abd El Kader (Maroko mėta), Ernesto (Oda ir Tabakas), Odalisque (Apelsinų žiedai), Solis Rex (Versalio medinės grindys) ir 4 vnt bekvapių arbatinių žvakių stikle.

Kamėjos kvepėjimo laikas: 8 h

Išmatavimai:  aukštis: 29 cm Ø: 11 cm (su dėže 34 x 25 cm)

 

Tinka:

·       Dovana vyrui, moteriai, verslo partneriams bei visomis svarbiomis progomis.

·       Kiekvienam, ieškančiam išskirtinumo ir vertinančiam ilgaamžius produktus.

 

Patalpos:

·      Interjero detalė, kuri kiekviename namų, biuro interjere bus ne tik išskirtinis akcentas, bet ir sukurs subtilią Jūsų pasirinkto kvapo atmosferą.

350.00€