Riboto leidimo Trudon "Earth To Earth" žvakė


3 metai, 3 parfumeriai kartu su 2 pasaulyje pripažintais savo sričių guru: 380 metų jubiliejų švenčiančiu Trudon bei pasauline arbatos meistre Yu Hui Tseng. 

Tai tarsi trejybė, nes be vienos nebūtų kitų. Visas jas jungia vanduo, nes jis - arbatos kūnas, o jo siela - arbata. Ši trijų žvakių kolekcija buvo kuriama net trejus metus. Tai vienintelės moters, iš dešimties pasaulyje pripažintų arbatos meistrų, asmeninė kelionė per pojūčius: sustabdant laiką, išgirstant tylą ir nusikeliant į slaptą vidinį pasaulį.


Trečioji žvakė, kuria pabaigiama kolekcija - tai "Terre à Terre" arba "Earth to Earth" sukurta parfumerės Mylène Alran, atskleidžiama per samanišką dirvožemį su medienos ir vetiverijos natomis.  Pagaliau vanduo pasiekia tikslą - žemę, kur pavirsta giliomis humuso natomis.


Maitre Tseng x Trudon žvakė "Terre à Terre" - tai turtinga ir derlinga žemė, galinti išmaitinti visas gyvas būtybes.


Mažos, tačiau svarbios detalės: kiekvienos žvakės dėžutė yra apjuosta ryžių popieriaus juosta, ant kurios nuo viršaus žemyn yra užrašyti: žvakės pavadinimas Kinų kalba, Prancūzų kalba, bei pačioje apačioje Master Tseng logotipas. Tokią pačią juostelę rasite ir ant žvakės nugarėlės. Ant dėžutės esantis Trudon herbas yra išgraviruotas karštu aukso spalvos rašalu. Akyliausi tikrai pastebės, kad net ir Trudon logotipas yra kitoks - dėl jame paslėptos žinutės.


Uždekite žvakę ir pajauskite tėkmę.


Kvapų piramidė:

Viršutinės natos: Žibučių lapų natos, Greipfruto natos, Kvapusis kanaris, Greipfrutas

Širdies natos: Žemės natos, Indijos viksvuolė, Indonezijos pačiulis

Bazinės natos: Samanų natos, Haičio vetiverija,  Ambra

Kita informacija:

Svoris: 270g

Degimo laikas: 55 iki 60 h

Išmatavimai:  aukštis: 10,5 cm Ø: 9 cm

 

Tinka:

·       Dovana tiek moteriai, tiek vyrui vertinantiems istoriją

·       Kiekvienam, kas mėgsta išskirtinius, šiltus, jausmingus ir sudėtingus aromatus

 

Patalpos:

·       Svetainė

·       Miegamasis

·       Biuras

·       Vonios kambarys

115.00€